Túžite po nevšednom zážitku? Vyskúšajte tantrickú masáž!

Túžite po nevšednom zážitku? Vyskúšajte tantrickú masáž!

V súčasnosti žijeme v uponáhľanom svete. Stále sa stresujeme, beháme z roboty do roboty, na nákupy a pre naše telo nám neostáva čas. Tak isto je to aj s našou duševnou stránkou.

Jeden zo spôsobov, ako sa najlepšie odreagovať, oddýchnuť si od práce a hlavne sa uvoľniť, je masáž. Kedy ste si naposledy nejakú dopriali? A či vôbec? V tomto prípade netreba váhať. Je to zážitok na celý týždeň. Po masírovaní sa vám rozprúdi krv po celom tele, myšlienky sa vám rozutekajú, myseľ vyprázdni. Budete ako znovuzrodení!

sleep-835468_960_720Počuli ste už o erotických masážach?

Možno ste už o nich počuli, ale nikdy ste tomu neverili. Sex masáže predsa len existujú. Čo si pod týmto názvom predstaviť? Erotická masáž je masáž celého tela, nevynímajúc intímne partie. Práve tým sa venuje väčšia pozornosť. Masírovanie týchto častí tela vás môže priviesť až k vyvrcholeniu. Ak cítite, že aj váš intímny život potrebuje trochu oživiť, neváhajte sa objednať.

Hudba, dotyky, vonný olej

Dopriať si môžete tantrickú alebo senzuálnu masáž či dokonca vzájomné masírovanie. Predstavte si to, v izbe hrá príjemná hudba, horia sviečky a vás po celom tele masírujú jemné pevné ruky. Dokonale sa uvoľníte a zabudnete na všetky starosti. Užijete si dokonalý senzuálny a aj sexuálny zážitok.

Kde môžem zažiť erotickú masáž?

Na výber máte z dvoch možností. Môžete si zvoliť masáž z masérskeho salóna alebo sa dohodnúť so slečnou alebo pánom na priváte.

Či už si vyberiete z prvej alebo druhej možnosti, doležité je nebáť sa a nestresovať. Ak sa predsa len neviete uvoľniť, nebojte sa. Masér alebo masérka sa vám v tom budú snažiť pomôcť.

Ako na to?

Dôležité je si nájsť v kalendári voľný čas, dopredu sa objednať a v dohodnutom čase jednoducho prísť. To je všetko, čo musíte spraviť. Najťahšie je odhodlať sa. Myslite však na zážitok, ktorý vás čaká a tak ľahko naň nezabudnete.

Tantrická masáž ako darček

Doprajte zážitok aj iným. Erotická masáž je vhodná aj pre vašu najlepšiu kamarátku či kamaráta. Možno sa s vami na druhý deň podelí o zážitok. :)